Soren adjustable swivel armchair woolly grey
Free returns within 30 days
2 year WOOOD warranty
Free delivery in the Netherlands
WOOOD Customer rating 8.3
De Soren is een fauteuil die uitnodigt om even helemaal tot rust te komen. De zachte, wollige stof en het diepe zitcomfort maken dit de plek waar je na een lange dag graag in wegzakt.
Kenmerken
- Diepe zitting: Zo zit je heerlijk comfortabel
- Wollige stof: Voelt zacht en warm aan
- Verstelbare kantel- en draaifunctie: Altijd de juiste positie
- ton-sur-ton onderstel: Voor een perfecte match
Design & stijl
Het ontwerp van deze fauteuil straalt rust en eenvoud uit. De afgeronde vormen en het lichtgrijze onderstel geven de fauteuil een eigentijdse uitstraling. De grijze wollige stof zorgt voor een zachte, warme look die goed combineert met verschillende kleuren en materialen. Denk aan lichte tinten voor een rustige sfeer of juist donkere accenten voor meer contrast. De fauteuil past in meerdere woonstijlen, van modern tot natuurlijk ingericht. De Soren heeft een verstelbare kantel- en draaifunctie waardoor je de fauteuil eenvoudig in iedere richting naar wens versteld.
Afmetingen
Met een hoogte van 82 cm, breedte van 73 cm en diepte van 62 cm neemt de fauteuil niet te veel ruimte in beslag. De zithoogte van 43 cm en zitdiepte van 51 cm zorgen voor een prettige zithouding. De rugleuning van 33 cm hoog biedt fijne ondersteuning voor je rug.
Materiaal
De fauteuil is bekleed met een wollige stof van 100% polyester. Dit materiaal voelt aangenaam zacht aan en heeft een Martindale waarde van 30.000. Met het juiste onderhoud behoudt de stof jarenlang zijn mooie kwaliteit. Het lichtgrijze onderstel is stevig en geeft de stoel een strakke basis.
Onderhoud
Stofzuig de stof regelmatig met een zachte borstel om stof en kruimels te verwijderen. Bij vlekjes kun je voorzichtig deppen met een lichtvochtige doek. Wrijf niet, zodat de vlek niet dieper in de stof trekt. Vermijd langdurige blootstelling aan direct zonlicht om de beste kwaliteit van de stof te behouden.
Montage & levering
Dit artikel wordt gemonteerd geleverd in 1 pakket, dus je kunt direct genieten. Plaats viltglijders onder de poten om beschadiging aan je vloer te voorkomen.
| Article number | 377829-G |
|---|---|
| EAN | 8714713246786 |
| Series | Collection |
| Number of persons | 1 |
| FSC | No |
| Country of origin | China |
| Color | Gray |
| Base color | Lichtgrijs |
| Martindale fabric | 30.000 |
| Maximum load capacity | 120 kg |
| Assembly required | Yes |
| Rotatable | Yes |
| Delivery method | Pakket post |
| Seating comfort | normal |
| Dimensions | 82x73x62 cm |
|---|---|
| Height | 82 cm |
| Width | 73 cm |
| Depth | 62 cm |
| Weight | 11 kg |
| Volume | 0.2060 m3 |
| Leg thickness | 55 cm |
| Leg height | 33 cm |
| Seat width | 61 cm |
| Seat depth | 51 cm |
| Seat height | 43 cm |
| Material | Wool |
|---|---|
| Frame material | Metaal met poedercoating |
| Leg material | Metaal met poedercoating |
| Seat material | 100% polyester |
| Fabric composition | 100% polyester |
| Quantity | Product code | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
377829-G
SOREN ADJUSTABLE SWIVEL ARMCHAIR WOOLLY GREY
|
Free delivery
This product will be delivered to your home by PostNL.
- After your order and chosen delivery date, you will receive a confirmation by email.
- In case of a (longer) delivery time, we will keep you informed by email about the planned delivery.
- You will receive a Track & Trace code from PostNL by email.
- The products are delivered packaged and unassembled to the first door on the ground floor.
Return service
If you are not satisfied with your purchase for any reason, you can return your order free of charge within 30 days.
- The product must be complete, undamaged, unassembled and in its original packaging.
- Returns must be registered via our return portal.
- The refund will be processed once the return has been received, checked and approved.