Riss boekenkast eikenhout naturel
Gratis retour binnen 30 dagen
2 jaar WOOOD garantie
Gratis bezorgd in Nederland
WOOOD Klantbeoordeling 8.3
De Riss boekenkast (H 186 cm x B 90 cm x D 30 cm) combineert een speels design met ongekende functionaliteit, waardoor het moeiteloos het middelpunt van jouw kamer wordt. Perfect voor wie houdt van een stijlvol, opgeruimd én persoonlijk interieur.
-
Trendy design dat past bij de laatste woontrends
-
Open structuur voor een luchtig en ruimtelijk effect
-
Veelzijdig te stylen: van boeken tot planten en kunstobjecten
-
Direct overzicht en snelle toegang tot al je favoriete items
Deze kast sluit naadloos aan bij populaire interieurstijlen zoals Scandinavisch minimalisme, modern chic of industrieel stoer. Door de subtiele lijnen en slimme indeling voelt je ruimte altijd ruim en georganiseerd aan, zonder in te leveren op sfeer.
Het artikel wordt geleverd in één pakket en is eenvoudig te monteren aan de hand van de bijgeleverde montagehandleiding, zodat je de kast eenvoudig zelf in elkaar zet. Houd het meubel regelmatig stofvrij met een schone, droge doek. Plaats voor het beschermen van harde vloeren viltglijders aan de onderzijde, dit voorkomt beschadigingen.
Laat je inspireren door de mogelijkheden en maak van je interieur een plek waar je elke dag blij van wordt.
| Artikelnummer | 377499-N |
|---|---|
| EAN | 8714713219315 |
| Serie | Collection |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal laden | 0 |
| Aantal legplanken | 5 |
| Deur systeem | Geen deur |
| FSC | Nee |
| Grepen | Nee |
| Land van herkomst | China |
| Inclusief achterwand | Nee |
| Inclusief planken | Ja |
| Kabeldoorvoerpunt | Nee |
| Kastsysteem | Open kast |
| Kleur | Naturel |
| Maximaal draaggewicht | 50 kg |
| Montage vereist | Ja |
| Planken in hoogte verstelbaar | Nee |
| Roede | Nee |
| Softclose | Nee |
| Leveringsmethode | Expeditie standaard |
| Vorm | Rechthoekig |
| Afmetingen | 186x90x30 cm |
|---|---|
| Hoogte | 186 cm |
| Breedte | 90 cm |
| Diepte | 30 cm |
| Gewicht | 33 kg |
| Volume | 0.0720 m3 |
| Poothoogte | 4 cm |
| Materiaal | Eiken |
|---|---|
| Materiaal frame | Eikenhout |
| Materiaal poten | Eikenhout |
Kasten die niet zijn verankerd aan de muur, kunnen kantelen. Dit meubel is voorzien van een muurbevestigingsset waarmee de kast aan de muur moet worden bevestigd.
Voorkom ongelukken: monteer het meubel direct na montage aan de muur!
| Aantal | Productcode | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
377499-N
RISS BOEKENKAST EIKENHOUT NATUREL 186x90CM
|
Gratis bezorging
Dit product wordt met één van onze geselecteerde verzendpartners thuisbezorgd.
- Na het plaatsen van je bestelling ontvang je een bevestigingsmail met de gewenste bezorgdatum.
- Bij een (langere) levertijd, word je per email op de hoogte van de geplande bezorging.
- Je ontvangt een track & trace link om je bestelling te volgen.
- De producten worden verpakt en ongemonteerd geleverd tot aan de eerste deur op de begane grond.
- Bij banken is het mogelijk om voor onze extra plaatsingsservice te kiezen. De bezorgers plaatsen de bank, monteren de bank en nemen het verpakkingsmateriaal weer mee retour. De extra service is mogelijk bij levering van maandag t/m vrijdag en kost €75,- extra. Let op: Deze service is niet beschikbaar voor klanten in België.
Retourservice
Ben je om welke reden dan ook niet tevreden met je aankoop, dan kun je jouw bestelling binnen 30 dagen gratis retourneren.
- Het product dient compleet, onbeschadigd, ongemonteerd in de originele verpakking te zitten.
- Retouren moeten aangemeld zijn via ons retourportaal.
- De terugbetaling zal plaatsvinden als de retourzending ontvangen, gecontroleerd en goedgekeurd is.