Luen plantenstandaard metaal lichtroze
Gratis retour binnen 30 dagen
2 jaar WOOOD garantie
Gratis bezorgd in Nederland
WOOOD Klantbeoordeling 8.3
De Luen plantenstandaard brengt direct sfeer en kleur in je interieur. Met zijn strakke design tilt hij je plant, vaas of accessoire letterlijk naar een hoger niveau.
Kenmerken
- Minimalistisch design: Strak en rustig van vorm
- Metaal met lichtroze poedercoating: Stevig en mooi afgewerkt
- Veelzijdig te stylen: Past bij veel verschillende interieurs
Design & stijl
De Luen plantenstandaard heeft een strak, eenvoudig ontwerp dat rustig oogt in een ruimte. De lichtroze kleur en het strakke ontwerp maken deze standaard tot een opvallend, maar subtiel element in huis. Luen is zowel praktisch als decoratief.
Afmetingen
Met een hoogte van 70 cm en een breedte en diepte van elk 30 cm is de Luen standaard compact genoeg om ook op een kleinere plek te staan, maar hoog genoeg om jouw plant goed te laten uitkomen.
Materiaal
De Luen plantenstandaard is gemaakt van metaal met een lichtroze poedercoating. Het metaal met poedercoating zorgt voor een luxueuze uitstraling. Een poedercoating kent een matte afwerking.
Onderhoud
Maak de plantenstandaard schoon met een droge of lichtvochtige doek. Vermijd schurende middelen om eventuele beschadiging aan het oppervlak te voorkomen.
Montage & levering
De plantenstandaard wordt gemonteerd geleverd als 1 pakket. Plaats viltglijders aan de onderzijde om eventuele beschadiging aan de ondergrond te voorkomen.
| Artikelnummer | 377881-L |
|---|---|
| EAN | 8714713248391 |
| Serie | Collection |
| FSC | Nee |
| Land van herkomst | India |
| Kleur | lichtroze |
| Montage vereist | Nee |
| Leveringsmethode | Pakket post |
| Afmetingen | 70x30x30 cm |
|---|---|
| Hoogte | 70 cm |
| Breedte | 30 cm |
| Diepte | 30 cm |
| Gewicht | 7.5 kg |
| Volume | 0.1180 m3 |
| Materiaal | Metaal |
|---|---|
| Materiaal frame | Metaal |
| Materiaal tafelblad | Metaal |
Kasten die niet zijn verankerd aan de muur, kunnen kantelen. Dit meubel is voorzien van een muurbevestigingsset waarmee de kast aan de muur moet worden bevestigd.
Voorkom ongelukken: monteer het meubel direct na montage aan de muur!
| Aantal | Productcode | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
377881-L
LUEN PLANTENSTANDAARD METAAL LICHTROZE
|
Gratis bezorging
Dit product wordt met PostNL thuisbezorgd.
- Na je bestelling en gekozen leverdatum ontvang je per mail een bevestiging.
- Bij een (langere) levertijd, houden we je per email op de hoogte van de geplande bezorging.
- Je ontvangt per mail een Track & Trace code van PostNL.
- De producten worden verpakt en ongemonteerd geleverd tot aan de eerste deur op de begane grond.
Retourservice
Ben je om welke reden dan ook niet tevreden met je aankoop, dan kun je jouw bestelling binnen 30 dagen gratis retourneren.
- Het product dient compleet, onbeschadigd, ongemonteerd in de originele verpakking te zitten.
- Retouren moeten aangemeld zijn via ons retourportaal.
- De terugbetaling zal plaatsvinden als de retourzending ontvangen, gecontroleerd en goedgekeurd is.