Bean hoekbank links ecoleer zwart
Normale prijs
€2.099,00
Normale prijs
Aanbiedingsprijs
€2.099,00
Belasting inbegrepen.
Gratis retour binnen 30 dagen
2 jaar WOOOD garantie
Gratis bezorgd in Nederland
WOOOD Klantbeoordeling 8.3
Beschrijving
Bean hoekbank links ecoleer zwart
Specificaties
| Artikelnummer | 375689-Z |
|---|---|
| EAN | 8714713087020 |
| Serie | Bean |
| Aantal personen | 4 |
| FSC | Nee |
| Land van herkomst | Polen |
| Kleur | Zwart |
| Kleur onderstel | zwart |
| Martindale stof | 30000 |
| Maximaal draaggewicht | 400 kg |
| Montage vereist | Ja |
| Patroon | Effen |
| Roteerbaar | Nee |
| Type vering | zig-zag springs |
| Leveringsmethode | Expeditie gestoffeerd |
| Wasinstructies | ECO-LEDER kunt u als volgt onderhouden: met een vochtige doek kunt u de stof schoonmaken. In geval van vlekken kunt u een neutrale zeepoplossing gebruiken om de vlek mee te verwijderen. Na het verwijderen van de vlek de stof afnemen met een vochtige doek. de stof mag absoluut NIET behandeld mag worden met vet voor leer. Dat geeft vlekken die er nooit meer uit zullen gaan |
| Zitcomfort | normaal |
Afmetingen
| Afmetingen | 73x305x175 cm |
|---|---|
| Hoogte | 73 cm |
| Breedte | 305 cm |
| Diepte | 175 cm |
| Gewicht | 137 kg |
| Volume | 3.1410 m3 |
| Hoogte armleuning vanaf grond | 73 cm |
| Breedte armleuning | 32 cm |
| Poothoogte | 2,5 cm |
| Zitbreedte | 243 cm |
| Zitdiepte | 67 cm |
| Zithoogte | 44 cm |
Materialen
| Materiaal | Ecoleer |
|---|---|
| Materiaal frame | vezelplaat, spaanplaat, multiplex, hardhout |
| Materiaal poten | plastic |
| Materiaal rugleuning | T 3042, HR 3032 |
| Materiaal type | Ecoleer |
| Materiaal zitgedeelte | T 3042, HR 3032 |
Pakketinformatie
| Aantal | Productcode | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
P375689-Z 1#2
PAKKET 1#2 BEAN HOEKBANK LINKS ECOLEER ZWART
|
||||||||||||
| 1 |
P375689-Z 2#2
PAKKET 2#2 BEAN HOEKBANK LINKS ECOLEER ZWART
|
Bezorgen en retourneren
Gratis bezorging
Dit product wordt met één van onze geselecteerde verzendpartners thuisbezorgd.
- Na het plaatsen van je bestelling ontvang je een bevestigingsmail met de gewenste bezorgdatum.
- Bij een (langere) levertijd, word je per email op de hoogte van de geplande bezorging.
- Je ontvangt een track & trace link om je bestelling te volgen.
- De producten worden verpakt en ongemonteerd geleverd tot aan de eerste deur op de begane grond.
- Bij banken is het mogelijk om voor onze extra plaatsingsservice te kiezen. De bezorgers plaatsen de bank, monteren de bank en nemen het verpakkingsmateriaal weer mee retour. De extra service is mogelijk bij levering van maandag t/m vrijdag en kost €75,- extra. Let op: Deze service is niet beschikbaar voor klanten in België.
Retourservice
Ben je om welke reden dan ook niet tevreden met je aankoop, dan kun je jouw bestelling binnen 30 dagen gratis retourneren.
- Het product dient compleet, onbeschadigd, ongemonteerd in de originele verpakking te zitten.
- Retouren moeten aangemeld zijn via ons retourportaal.
- De terugbetaling zal plaatsvinden als de retourzending ontvangen, gecontroleerd en goedgekeurd is.