Arwin hoekbank ribstof links vergrijsd groen
Normale prijs
€1.299,00
Normale prijs
Aanbiedingsprijs
€1.299,00
Belasting inbegrepen.
Gratis retour binnen 30 dagen
2 jaar WOOOD garantie
Gratis bezorgd in Nederland
WOOOD Klantbeoordeling 8.3
Beschrijving
Arwin hoekbank ribstof links vergrijsd groen
Specificaties
| Artikelnummer | 379530-G |
|---|---|
| EAN | 8714713086665 |
| Serie | Arwin |
| Aantal personen | 4 |
| FSC | Nee |
| Land van herkomst | Polen |
| Kleur | verweerd groen |
| Kleur onderstel | Zwart |
| Martindale stof | 45000 |
| Maximaal draaggewicht | 150 kg |
| Montage vereist | Nee |
| Patroon | Effen |
| Roteerbaar | Nee |
| Leveringsmethode | Expeditie gestoffeerd |
| Zitcomfort | normaal |
Afmetingen
| Afmetingen | 88x280x198 cm |
|---|---|
| Hoogte | 88 cm |
| Breedte | 280 cm |
| Diepte | 198 cm |
| Gewicht | 97 kg |
| Volume | 2.2070 m3 |
| Hoogte armleuning vanaf grond | 63 cm |
| Breedte armleuning | 15 cm |
| Poothoogte | 18 cm |
| Zitbreedte | 280 cm |
| Zitdiepte | 60 cm |
| Zithoogte | 48 cm |
Materialen
| Materiaal | Polyester |
|---|---|
| Materiaal poten | Metaal |
| Materiaal rugleuning | Ribstof |
| Materiaal zitgedeelte | Ribstof |
Pakketinformatie
| Aantal | Productcode | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
P379530-G 1#2
PAKKET 1#2 ARWIN HOEKBANK RIBSTOF LINKS VERGRIJSD GROEN
|
||||||||||||
| 1 |
P379530-G 2#2
PAKKET 2#2 ARWIN HOEKBANK RIBSTOF LINKS VERGRIJSD GROEN
|
Bezorgen en retourneren
Gratis bezorging
Dit product wordt met één van onze geselecteerde verzendpartners thuisbezorgd.
- Na het plaatsen van je bestelling ontvang je een bevestigingsmail met de gewenste bezorgdatum.
- Bij een (langere) levertijd, word je per email op de hoogte van de geplande bezorging.
- Je ontvangt een track & trace link om je bestelling te volgen.
- De producten worden verpakt en ongemonteerd geleverd tot aan de eerste deur op de begane grond.
- Bij banken is het mogelijk om voor onze extra plaatsingsservice te kiezen. De bezorgers plaatsen de bank, monteren de bank en nemen het verpakkingsmateriaal weer mee retour. De extra service is mogelijk bij levering van maandag t/m vrijdag en kost €75,- extra. Let op: Deze service is niet beschikbaar voor klanten in België.
Retourservice
Ben je om welke reden dan ook niet tevreden met je aankoop, dan kun je jouw bestelling binnen 30 dagen gratis retourneren.
- Het product dient compleet, onbeschadigd, ongemonteerd in de originele verpakking te zitten.
- Retouren moeten aangemeld zijn via ons retourportaal.
- De terugbetaling zal plaatsvinden als de retourzending ontvangen, gecontroleerd en goedgekeurd is.