Sara hocker hoch sahne
Normaler Preis
€89,95
Normaler Preis
Verkaufspreis
€89,95
Steuern inbegriffen.
Kostenlose Rücksendung innerhalb von 30 Tagen
2 Jahre WOOOD Garantie
Kostenlose Lieferung in den Niederlanden
WOOOD Kundenbewertung 8.3
Beschreibung
- Opvallend subtiel door de vriendelijke vormen
- Luxueus zachte bekleding
- Onderdeel van de Sara-collectie
- H 46 cm x Ø 46 cm
Slank, subtiel en vriendelijk gevormd. De Sara-serie, uit de collectie van het Nederlandse interieurlabel WOOOD, bestaat uit diverse modellen en een groot assortiment basis- en trendkleuren. De zacht afgeronde hoeken in combinatie met de comfortabele bekleding zorgen ervoor dat Sara een ware blikvanger is in ieder interieur! Welke Sara verrijkt jouw woning binnenkort?
Materiaal
Sara is opgebouwd uit een combinatie van hardhout en MDF. De zitting is gevuld met een VP30 schuim, wat zorgt voor een stevig zitcomfort. De foam zitting wordt in vorm gehouden door sterke elastieken banden.
Sara is bekleed met een warme bouclé. Onze zachte Almón bouclé heeft een elegante textuur die meteen warmte in huis brengt. De bouclé stof heeft een Martindale van 60.000, dat betekent dat de stof geschikt is voor redelijk intensief gebruik. De dichte weeftechniek zorgt voor de sterkte van de stof, dit maakt dat de Almón bouclé niet snel zal slijten of scheuren. Ook heeft elke kleur een hoge kleurvastheid, maar het is aangeraden om direct zonlicht te vermijden om kleurnuances te voorkomen.
Afmetingen
- Hoogte: 46 cm
- Breedte: 46 cm
- Diepte: 46 cm
- Gewicht: 5 kg
- Maximale draagkracht: 120 kg
Onderhoud
Bij eventuele vlekken direct droogdeppen met een schone doek of tissue. Beslist niet wrijven! De meeste vloeistoffen zijn te verwijderen met lauw water. Maak gebruik van een zachte, ronddraaiende beweging van buiten naar binnen. Als de stof losgehaald kan worden van het meubel is wassen op 30 graden of de stof laten stomen, mogelijk. In de basis raden wij het impregneren van onze gestoffeerde meubelen af. Mocht dit echter wel gewenst zijn, test het impregneermiddel dan vooraf op een onzichtbare plaats van de stof.
Levering
Het artikel wordt in één pakket geleverd. Plaats voor het beschermen van harde vloeren viltglijders aan de onderzijde van de vloerbeschermers. De Sara-collectie is enkel geschikt voor binnenshuis gebruik.
Technische Daten
| Artikelnummer | 350439-C |
|---|---|
| EAN | 8714713240944 |
| Serie | Sara |
| Anzahl Personen | 1 |
| FSC | Ja |
| Herkunftsland | Polen |
| Farbe | creme |
| Martindale-Stoff | 60000 |
| Maximale Tragkraft | 120 kg |
| Montage erforderlich | Nein |
| Muster | Einfarbig |
| Drehbar | Nein |
| Liefermethode | Pakket post |
| Form | Rund |
| Sitzkomfort | normal |
Maße
| Abmessungen | 46x46x46 cm |
|---|---|
| Höhe | 46 cm |
| Breite | 46 cm |
| Tiefe | 46 cm |
| Gewicht | 5 kg |
| Volumen | 0.1000 m3 |
| Beinhöhe | 1.5 cm |
| Sitzbreite | 46 cm |
| Sitztiefe | 46 cm |
| Sitzhöhe | 46 cm |
Materialien
| Material | Bouclé |
|---|---|
| Beinmaterial | plastic |
Gehäuseinformationen
| Menge | Produktcode | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
350439-C
SARA HOCKER HOCH SAHNE [fsc]
|
Lieferung und Rückgabe
Kostenlose Lieferung
Dieses Produkt wird von PostNL zu Ihnen nach Hause geliefert.
- Nach Ihrer Bestellung und dem gewählten Liefertermin erhalten Sie eine Bestätigung per E-Mail.
- Bei einer (längeren) Lieferzeit halten wir Sie per E-Mail über die geplante Lieferung auf dem Laufenden.
- Sie erhalten per E-Mail einen Track & Trace-Code von PostNL.
- Die Produkte werden verpackt und unmontiert bis zur ersten Tür im Erdgeschoss geliefert.
Rückgabeservice
Wenn Sie aus irgendeinem Grund mit Ihrem Kauf nicht zufrieden sind, können Sie Ihre Bestellung innerhalb von 30 Tagen kostenlos zurückgeben.
- Das Produkt muss vollständig, unbeschädigt, unmontiert und in der Originalverpackung sein.
- Rücksendungen müssen über unser Rücksendeportal angemeldet werden.
- Die Rückerstattung erfolgt, sobald die Rücksendung eingegangen, geprüft und genehmigt wurde.