Voro bijzettafel metaal hoogglans multi color
Gratis retour binnen 30 dagen
2 jaar WOOOD garantie
Gratis bezorgd in Nederland
WOOOD Klantbeoordeling 8.3
De Voro bijzettafel is een tafel waar je meteen blij van wordt. De ronde vorm en combinatie van kleuren maken hem tot een blikvanger in elke kamer.
Kenmerken
- Uniek design: Ronde vormen met een speelse uitstraling
- Metaal met hoogglans afwerking: Luxueuze, glanzende look
- Stijlvolle kleurencombinatie: Een vrolijke touch aan elk interieur
- Functioneel én decoratief: Handig in gebruik én mooi om te zien
Design & stijl
De Voro bijzettafel valt direct op door zijn ronde vormen en de stijlvolle kleurencombinatie. De glanzende afwerking geeft hem een frisse, luxe uitstraling. Of je hem nu in de woonkamer, slaapkamer of hal plaatst, de bijzettafel voegt iets eigens toe aan de ruimte. Hij past goed naast een bank of fauteuil, maar staat ook mooi als los accent in een hoek.
Afmetingen
Met een hoogte van 40 cm en een breedte en diepte van 48 cm is deze bijzettafel compact genoeg om overal een plekje te vinden, zonder dat hij te veel ruimte inneemt.
Materiaal
De Voro bijzettafel is gemaakt van metaal. Het metaal met een high gloss finish heeft een luxueuze uitstraling. High gloss wordt gekenmerkt door het glanzende en reflecterende aspect met een egale kleuring.
Onderhoud
Reinig de bijzettafel regelmatig met een zachte, droge of lichtvochtige doek. Vermijd schurende middelen om eventuele beschadiging aan het oppervlak te voorkomen.
Montage & levering
De bijzettafel wordt geleverd als 1 pakket. Plaats viltglijders aan de onderzijde om eventuele beschadiging aan de ondergrond te voorkomen.
| Artikelnummer | 377866-M |
|---|---|
| EAN | 8714713248513 |
| Serie | Collection |
| FSC | Nee |
| Land van herkomst | India |
| Kleur | Multi |
| Maximaal draaggewicht | 25 kg |
| Montage vereist | Nee |
| Leveringsmethode | Pakket post |
| Afmetingen | 40x48x48 cm |
|---|---|
| Hoogte | 40 cm |
| Breedte | 48 cm |
| Diepte | 48 cm |
| Gewicht | 7 kg |
| Volume | 0.1720 m3 |
| Diameter | 48 cm |
| Materiaal | Metaal |
|---|---|
| Materiaal frame | Metaal |
| Materiaal tafelblad | Metaal |
| Aantal | Productcode | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
377866-M
VORO BIJZETTAFEL METAAL HOOGGLANS MULTI COLOR
|
Gratis bezorging
Dit product wordt met PostNL thuisbezorgd.
- Na je bestelling en gekozen leverdatum ontvang je per mail een bevestiging.
- Bij een (langere) levertijd, houden we je per email op de hoogte van de geplande bezorging.
- Je ontvangt per mail een Track & Trace code van PostNL.
- De producten worden verpakt en ongemonteerd geleverd tot aan de eerste deur op de begane grond.
Retourservice
Ben je om welke reden dan ook niet tevreden met je aankoop, dan kun je jouw bestelling binnen 30 dagen gratis retourneren.
- Het product dient compleet, onbeschadigd, ongemonteerd in de originele verpakking te zitten.
- Retouren moeten aangemeld zijn via ons retourportaal.
- De terugbetaling zal plaatsvinden als de retourzending ontvangen, gecontroleerd en goedgekeurd is.