Naro dienbladtafel mangohout bruin
Gratis retour binnen 30 dagen
2 jaar WOOOD garantie
Gratis bezorgd in Nederland
WOOOD Klantbeoordeling 8.3
Met de Naro haal je een stijlvol en praktische dienbladtafel in huis. Deze handige dienbladtafel voegt een warme uitstraling toe aan jouw interieur.
Kenmerken
- Ronde vorm: Zorgt voor een elegante uitstraling
- Mangohout met nerftekening: Elke dienbladtafel is uniek
- Hoog voetstuk: Ideaal om tussen de elementen van je bank te plaatsen
- Compact formaat: Neemt weinig ruimte in en is handig te verplaatsen
Design & stijl
De ronde vorm en warme bruine kleur van deze bijzettafel creëren een uitnodigende sfeer in jouw woonkamer. De zichtbare houtstructuur en nerftekeningen van het mangohout geven het ontwerp een natuurlijk karakter. Het hoge voetstuk maakt het ideaal om de dienbladtafel tussen de elementen van een bank te plaatsen.
Afmetingen
Met een hoogte van 34 cm, breedte van 40 cm en diepte van 18 cm is dit item compact genoeg om tussen de elementen van je bank te plaatsen.
Materiaal
Mangohout wordt ook gekenmerkt door duidelijk zichtbare nerven en kleurnuances. De nerven, een gele gloed of donkere lijnen en knoesten zorgen ervoor dat elk mangohouten item uniek is. Mangohout is zeer sterk en één van de hardere houtsoorten, hierdoor zal een mangohouten item niet snel beschadigen.
Onderhoud
Je houdt de tafel eenvoudig schoon door regelmatig stof te verwijderen met een zachte, droge doek. Bij vlekken kun je een lichtvochtige doek gebruiken. Droog het hout daarna direct af om vochtschade te voorkomen.
Montage & levering
Dit artikel wordt gemonteerd geleverd in 1 pakket, dus je kunt direct genieten van je nieuwe dienbladtafel.
| Artikelnummer | 377840-B |
|---|---|
| EAN | 8714713246991 |
| Serie | Collection |
| FSC | Nee |
| Land van herkomst | India |
| Kleur | Bruin |
| Montage vereist | Nee |
| Leveringsmethode | Pakket post |
| Afmetingen | 34x40x18 cm |
|---|---|
| Hoogte | 34 cm |
| Breedte | 40 cm |
| Diepte | 18 cm |
| Gewicht | 2 kg |
| Volume | 0.1600 m3 |
| Dikte poten | 2,5 cm |
| Dikte tafelblad | 3 cm |
| Poothoogte | 16 cm |
| Materiaal | Mangohout |
|---|---|
| Materiaal frame | Acaciahout |
| Materiaal tafelblad | Acaciahout |
| Aantal | Productcode | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
377840-B
NARO DIENBLADTAFEL MANGOHOUT BRUIN
|
Gratis bezorging
Dit product wordt met PostNL thuisbezorgd.
- Na je bestelling en gekozen leverdatum ontvang je per mail een bevestiging.
- Bij een (langere) levertijd, houden we je per email op de hoogte van de geplande bezorging.
- Je ontvangt per mail een Track & Trace code van PostNL.
- De producten worden verpakt en ongemonteerd geleverd tot aan de eerste deur op de begane grond.
Retourservice
Ben je om welke reden dan ook niet tevreden met je aankoop, dan kun je jouw bestelling binnen 30 dagen gratis retourneren.
- Het product dient compleet, onbeschadigd, ongemonteerd in de originele verpakking te zitten.
- Retouren moeten aangemeld zijn via ons retourportaal.
- De terugbetaling zal plaatsvinden als de retourzending ontvangen, gecontroleerd en goedgekeurd is.