Legplanken set t.b.v. organize kast 62 cm grenen mist
Normale prijs
€54,95
Normale prijs
Aanbiedingsprijs
€54,95
Belasting inbegrepen.
Gratis retour binnen 30 dagen
2 jaar WOOOD garantie
Gratis bezorgd in Nederland
WOOOD Klantbeoordeling 8.3
Beschrijving
Maak je van de Organize liever een opbergkast zonder hanggedeelte? Dan is deze legplankenset ten behoeve van de Organize kledingkast 62 cm een ideale oplossing! De set bestaat uit 2 gemêlamineerde legplanken in de moderne kleur mist grijs. Plankafmetingen 106x55x1,5 cm.
Specificaties
| Artikelnummer | 800892-M |
|---|---|
| EAN | 8714713090747 |
| Serie | Organize |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal laden | 0 |
| Aantal legplanken | 3 |
| FSC | Ja |
| Grepen | Nee |
| Land van herkomst | Nederland |
| Kleur | Mist |
| Montage vereist | Ja |
| Planken in hoogte verstelbaar | Nee |
| Roede | Nee |
| Softclose | Nee |
| Leveringsmethode | Pakket post |
Afmetingen
| Afmetingen | 106x55x2 cm |
|---|---|
| Hoogte | 106 cm |
| Breedte | 55 cm |
| Diepte | 2 cm |
| Gewicht | 13.5 kg |
| Volume | 0.0200 m3 |
Materialen
| Materiaal | MDF |
|---|
Veiligheid & gebruik
Kasten die niet zijn verankerd aan de muur, kunnen kantelen. Dit meubel is voorzien van een muurbevestigingsset waarmee de kast aan de muur moet worden bevestigd.
Voorkom ongelukken: monteer het meubel direct na montage aan de muur!
Pakketinformatie
| Aantal | Productcode | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
800892-M
LEGPLANKEN SET T.B.V. ORGANIZE KAST 62 CM GRENEN MIST [fsc]
|
Bezorgen en retourneren
Gratis bezorging
Dit product wordt met PostNL thuisbezorgd.
- Na je bestelling en gekozen leverdatum ontvang je per mail een bevestiging.
- Bij een (langere) levertijd, houden we je per email op de hoogte van de geplande bezorging.
- Je ontvangt per mail een Track & Trace code van PostNL.
- De producten worden verpakt en ongemonteerd geleverd tot aan de eerste deur op de begane grond.
Retourservice
Ben je om welke reden dan ook niet tevreden met je aankoop, dan kun je jouw bestelling binnen 30 dagen gratis retourneren.
- Het product dient compleet, onbeschadigd, ongemonteerd in de originele verpakking te zitten.
- Retouren moeten aangemeld zijn via ons retourportaal.
- De terugbetaling zal plaatsvinden als de retourzending ontvangen, gecontroleerd en goedgekeurd is.