Kean eettafel met middenpoot mango zwart 220x100 cm
Normale prijs
€1.399,00
Normale prijs
Aanbiedingsprijs
€1.399,00
Belasting inbegrepen.
Gratis retour binnen 30 dagen
2 jaar WOOOD garantie
Gratis bezorgd in Nederland
WOOOD Klantbeoordeling 8.3
Beschrijving
Robuust, opvallend en stoer! De Kean eettafel uit de collectie van WOOOD heeft een bold design geïnspireerd op Afrikaanse houtkunst. De grove poot heeft een stabiele stand door de ingenieuze verbindingstechniek. Dit maakt ook een stijlvolle statement. Handig aan de middelpoot is dat je ook gemakkelijk plaats kunt nemen aan de kop z'n kanten van de tafel. Zeer geschitk voor grote gezelschappen dus!
Materiaal
Mangohout staat bekend om de warme goudbruine kleur, duurzame groei en lange houdbaarheid. Mangohout wordt ook gekenmerkt door duidelijk zichtbare nerven en kleurnuances. De nerven, een gele gloed of donkere lijnen en knoesten zorgen ervoor dat elk mangohouten item uniek is. Mangohout is zeer sterk en één van de hardere houtsoorten, hierdoor zal een mangohouten item niet snel beschadigen. Mangohouten meubelen zijn gemakkelijk in onderhoud. Je houdt ze eenvoudig stof- en vlekvrij met een lichtvochtige, schone doek. Mangohouten items zijn enkel bestemd voor indoor gebruik. Een extra behandeling of bescherming is mogelijk met een transparante coating, maar wordt de eerste jaren niet nodig geacht. Raadpleeg altijd een verfspeciaalzaak voor advies en informatie betreft het behandelen van het mangohouten item.
Levering
Het artikel wordt in twee pakketten geleverd en is te monteren aan de hand van de bijgeleverde montagehandleiding. Plaats voor het beschermen van harde vloeren viltglijders onder de poten.
Materiaal
Mangohout staat bekend om de warme goudbruine kleur, duurzame groei en lange houdbaarheid. Mangohout wordt ook gekenmerkt door duidelijk zichtbare nerven en kleurnuances. De nerven, een gele gloed of donkere lijnen en knoesten zorgen ervoor dat elk mangohouten item uniek is. Mangohout is zeer sterk en één van de hardere houtsoorten, hierdoor zal een mangohouten item niet snel beschadigen. Mangohouten meubelen zijn gemakkelijk in onderhoud. Je houdt ze eenvoudig stof- en vlekvrij met een lichtvochtige, schone doek. Mangohouten items zijn enkel bestemd voor indoor gebruik. Een extra behandeling of bescherming is mogelijk met een transparante coating, maar wordt de eerste jaren niet nodig geacht. Raadpleeg altijd een verfspeciaalzaak voor advies en informatie betreft het behandelen van het mangohouten item.
Levering
Het artikel wordt in twee pakketten geleverd en is te monteren aan de hand van de bijgeleverde montagehandleiding. Plaats voor het beschermen van harde vloeren viltglijders onder de poten.
Specificaties
| Artikelnummer | 377382-Z |
|---|---|
| EAN | 8714713199273 |
| Serie | Collection |
| Aantal personen | 6 |
| FSC | Nee |
| Land van herkomst | India |
| Kleur | Zwart |
| Maximaal draaggewicht | 150 kg |
| Montage vereist | Ja |
| Leveringsmethode | Expeditie 2-mans |
| Vorm | Rechthoek |
Afmetingen
| Afmetingen | 75x220x100 cm |
|---|---|
| Hoogte | 75 cm |
| Breedte | 220 cm |
| Diepte | 100 cm |
| Gewicht | 117 kg |
| Volume | 0.5590 m3 |
| Poothoogte | 73 cm |
Materialen
| Materiaal | Mangohout |
|---|---|
| Materiaal poten | Mangohout |
| Materiaal tafelblad | Mangohout |
Pakketinformatie
| Aantal | Productcode | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
P377382-Z 1#2
PAKKET 1#2 KEAN EETTAFEL MIDDENPOOT MANGO ZWART 220x100CM
|
||||||||||||
| 1 |
P377382-Z 2#2
PAKKET 2#2 KEAN EETTAFEL MIDDENPOOT MANGO ZWART 220x100CM
|
Bezorgen en retourneren
Gratis bezorging
Dit product wordt met één van onze geselecteerde verzendpartners thuisbezorgd.
- Na het plaatsen van je bestelling ontvang je een bevestigingsmail met de gewenste bezorgdatum.
- Bij een (langere) levertijd, word je per email op de hoogte van de geplande bezorging.
- Je ontvangt een track & trace link om je bestelling te volgen.
- De producten worden verpakt en ongemonteerd geleverd tot aan de eerste deur op de begane grond.
- Bij banken is het mogelijk om voor onze extra plaatsingsservice te kiezen. De bezorgers plaatsen de bank, monteren de bank en nemen het verpakkingsmateriaal weer mee retour. De extra service is mogelijk bij levering van maandag t/m vrijdag en kost €75,- extra. Let op: Deze service is niet beschikbaar voor klanten in België.
Retourservice
Ben je om welke reden dan ook niet tevreden met je aankoop, dan kun je jouw bestelling binnen 30 dagen gratis retourneren.
- Het product dient compleet, onbeschadigd, ongemonteerd in de originele verpakking te zitten.
- Retouren moeten aangemeld zijn via ons retourportaal.
- De terugbetaling zal plaatsvinden als de retourzending ontvangen, gecontroleerd en goedgekeurd is.