Auren salontafel hout hoogglans bruin
Gratis retour binnen 30 dagen
2 jaar WOOOD garantie
Gratis bezorgd in Nederland
WOOOD Klantbeoordeling 8.3
De Auren salontafel is een must-have voor ieder interieur. Met zijn opvallende ontwerp en glanzende afwerking is dit een echte blikvanger. Een tafel die niet alleen functioneel is, maar ook echt iets toevoegt aan je interieur.
Kenmerken
- Uniek, creatief design: Valt direct op in je interieur
- MDF met hoogglans afwerking: Luxe, glanzend uiterlijk
- Een ware blikvanger: Geeft je woonkamer een bijzondere look
Design & stijl
Met zijn unieke vormgeving en warme bruine kleur brengt Auren een verfijnd karakter in je interieur. De glanzende afwerking maakt de salontafel tot een blikvanger die direct de aandacht trekt in je woonkamer.
Afmetingen
Met een hoogte van 42 cm, een breedte en diepte van elk 80 cm past deze salontafel in diverse interieurs. De Auren heeft een bladdikte van 5 cm en een poothoogte van 13,5 cm.
Materiaal
De Auren salontafel is gemaakt van MDF. Het materiaal met een high gloss finish heeft een luxueuze uitstraling. High gloss wordt gekenmerkt door het glanzende en reflecterende aspect met een egale kleuring. Het hout is afkomstig van een FSC®-gecertificeerde leverancier.
Onderhoud
Reinig het MDF-oppervlak regelmatig met een droge of lichtvochtige doek. Vermijd schurende middelen om eventuele beschadiging aan het oppervlak te voorkomen.
Montage & levering
Dit item wordt gemonteerd geleverd als 1 pakket. Plaats bij harde vloeren viltglijders onder de onderzijde om eventuele beschadiging aan de vloer te voorkomen.
| Artikelnummer | 377819-B |
|---|---|
| EAN | 8714713245918 |
| Serie | Collection |
| FSC | Ja |
| Land van herkomst | China |
| Kleur | Bruin |
| Maximaal draaggewicht | 50 kg |
| Montage vereist | Nee |
| Leveringsmethode | Expeditie standaard |
| Afmetingen | 42x80x80 cm |
|---|---|
| Hoogte | 42 cm |
| Breedte | 80 cm |
| Diepte | 80 cm |
| Gewicht | 22 kg |
| Volume | 0.3640 m3 |
| Diameter | 80 cm |
| Dikte tafelblad | 5 cm |
| Poothoogte | 13.5 cm |
| Materiaal | MDF |
|---|---|
| Materiaal frame | MDF |
| Materiaal tafelblad | MDF |
| Aantal | Productcode | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
377819-B
AUREN SALONTAFEL HOUT HOOGGLANS BRUIN [fsc]
|
||||||||||||
| 1 |
P377819-B 2#2
PAKKET 2#2 AUREN SALONTAFEL HOUT HOOGGLANS BRUIN [fsc]
|
Gratis bezorging
Dit product wordt met één van onze geselecteerde verzendpartners thuisbezorgd.
- Na het plaatsen van je bestelling ontvang je een bevestigingsmail met de gewenste bezorgdatum.
- Bij een (langere) levertijd, word je per email op de hoogte van de geplande bezorging.
- Je ontvangt een track & trace link om je bestelling te volgen.
- De producten worden verpakt en ongemonteerd geleverd tot aan de eerste deur op de begane grond.
- Bij banken is het mogelijk om voor onze extra plaatsingsservice te kiezen. De bezorgers plaatsen de bank, monteren de bank en nemen het verpakkingsmateriaal weer mee retour. De extra service is mogelijk bij levering van maandag t/m vrijdag en kost €75,- extra. Let op: Deze service is niet beschikbaar voor klanten in België.
Retourservice
Ben je om welke reden dan ook niet tevreden met je aankoop, dan kun je jouw bestelling binnen 30 dagen gratis retourneren.
- Het product dient compleet, onbeschadigd, ongemonteerd in de originele verpakking te zitten.
- Retouren moeten aangemeld zijn via ons retourportaal.
- De terugbetaling zal plaatsvinden als de retourzending ontvangen, gecontroleerd en goedgekeurd is.