Low-Dining-Lounge-Set Garten Akazienholz natur
Kostenlose Rücksendung innerhalb von 30 Tagen
2 Jahre WOOOD Garantie
Kostenlose Lieferung in den Niederlanden
WOOOD Kundenbewertung 8.3
De Taro low dining loungeset in naturel brengt gezelligheid naar je buitenruimte. Deze complete set van acaciahout combineert stijl met comfort en nodigt uit om te genieten van gezellige avonden met vrienden en familie in je eigen tuin.
Kenmerken
• Lage zitting: Ontspannen loungegevoel voor urenlang comfort
• Acaciahout en outdoor bekleding: Bestand tegen weersinvloeden
• Complete set: Alles wat je nodig hebt in één keer
• Ruime afmetingen: Biedt voldoende plek voor meerdere personen
Design & stijl
Het lage ontwerp van deze loungeset zorgt voor een relaxte sfeer in je tuin. De comfortabele zitting nodigt uit om achterover te leunen en te ontspannen. De natuurlijke uitstraling van het acaciahout past mooi bij verschillende tuinstijlen, van modern tot landelijk.
Afmetingen
Met een hoogte van 72 cm, breedte van 151 cm en een diepte van 81 cm biedt deze set ruim plaats. De lage zithoogte van 50 cm en zitdiepte van 55 cm zorgen voor een ontspannen houding. De rugleuning van 24 cm hoogte ondersteunt je rug prettig tijdens het relaxen. De tafel heeft een hoogte van 70 cm, breedte van 80 cm en een diepte van 150 cm.
Materiaal
Het stevige acaciahout vormt de basis van deze loungeset en is afkomstig van een FSC-gecertificeerde leverancier. De outdoor bekleding van polyester is speciaal gemaakt voor buitengebruik. Deze stof is weerbestendig, waterafstotend en kleurvast.
Onderhoud
De outdoor bekleding kun je schoonmaken met een lichtvochtige doek. Bescherm de meubelen tegen harde regenval, nachtvorst en de winterperiode met plasticfolie of een beschermhoes. Indien mogelijk is het beter dat de meubelen binnenshuis overwinteren. Outdoor meubels onder een hoes moeten ventileren om schimmel te voorkomen.
Montage & levering
Deze loungeset wordt geleverd in 4 pakketten en dien je zelf in elkaar te zetten. Volg de bijgeleverde montagehandleiding voor een correcte montage. Zo geniet je al snel van je nieuwe tuinset.
| Artikelnummer | 377742-N |
|---|---|
| EAN | 8714713239887 |
| Serie | Collection |
| Anzahl Personen | 1 |
| FSC | Ja |
| Herkunftsland | Vietnam |
| Farbe | Natürlich |
| Untergestellfarbe | Natürlich |
| Maximale Tragkraft | 480 kg |
| Montage erforderlich | Ja |
| Drehbar | Nein |
| Liefermethode | Expeditie standaard |
| Sitzkomfort | normal |
| Abmessungen | 72x151x81 cm |
|---|---|
| Höhe | 72 cm |
| Breite | 151 cm |
| Tiefe | 81 cm |
| Gewicht | 85 kg |
| Volumen | 2.6850 m3 |
| Beindicke | 5 cm |
| Beinhöhe | 36,5 cm |
| Sitzbreite | 201 cm |
| Sitztiefe | 55 cm |
| Sitzhöhe | 50 cm |
| Material | Akazie |
|---|---|
| Rahmenmaterial | Acaciahout |
| Beinmaterial | Acaciahout |
| Rückenlehnenmaterial | Olefin |
| Sitzmaterial | Olefin |
| Stoffzusammensetzung | 100% polyester |
| Menge | Produktcode | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
P377742-N 1#4
1#4 TARO GARTEN LOW DINING LOUNGESET ACACIA NATUR [fsc]
|
||||||||||||
| 1 |
P377742-N 2#4
2#4 TARO GARTEN LOW DINING LOUNGESET ACACIA NATUR [fsc]
|
||||||||||||
| 1 |
P377742-N 3#4
3#4 TARO GARTEN LOW DINING LOUNGESET ACACIA NATUR [fsc]
|
||||||||||||
| 1 |
P377742-N 4#4
4#4 TARO GARTEN LOW DINING LOUNGESET ACACIA NATUR [fsc]
|
Kostenlose Lieferung
Dieses Produkt wird von einem unserer ausgewählten Versandpartner zu Ihnen nach Hause geliefert.
- Nach Ihrer Bestellung erhalten Sie eine Bestätigungs-E-Mail mit dem gewünschten Liefertermin.
- Bei einer (längeren) Lieferzeit werden Sie per E-Mail über die geplante Lieferung informiert.
- Sie erhalten einen Track & Trace-Link, um Ihre Bestellung zu verfolgen.
- Die Produkte werden verpackt und unmontiert bis zur ersten Tür im Erdgeschoss geliefert.
- Bei Sofas können Sie unseren zusätzlichen Aufstellservice wählen. Die Zusteller stellen das Sofa auf, montieren es und nehmen das Verpackungsmaterial wieder mit. Dieser Zusatzservice ist bei Lieferung von Montag bis Freitag verfügbar und kostet 75 € extra. Hinweis: Dieser Service ist für Kunden in Belgien nicht verfügbar.
Rückgabeservice
Wenn Sie aus irgendeinem Grund mit Ihrem Kauf nicht zufrieden sind, können Sie Ihre Bestellung innerhalb von 30 Tagen kostenlos zurückgeben.
- Das Produkt muss vollständig, unbeschädigt, unmontiert und in der Originalverpackung sein.
- Rücksendungen müssen über unser Rücksendeportal angemeldet werden.
- Die Rückerstattung erfolgt, sobald die Rücksendung eingegangen, geprüft und genehmigt wurde.